Qbasport

Lubisz aktywność ruchową - świetnie trafiłeś!

Od 2008 roku prowadzimy klub narciarski

Qbasport RACEteam

Dziecięcy Klub Narciarski QBASPORT RACEteam

Jest to oferta dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym 6 – 11 lat, zajęcia prowadzone są w grupach 6 – 10 osobowych. Szczególny nacisk kładziemy w tej grupie na rozwój motoryczny dzieci, uczymy w formie zabawowej oraz wplatamy pierwsze elementy rywalizacji sportowej. Dzieci z tej grupy, ktore są zainteresowane dalszym rozwojem swoich umiejętności, przygotowujemy do udziału w zawodach. Do rekreacji i zabaw wprowadzamy elementy treningu narciarskiego – zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

QBASPORT RACEteam Junior

To opcja dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym 11- 12 lat (Junior D) – 13 – 14 lat (Junior C – młodzik) oraz 15 – 16 lat (Junior B). Specjalna grupa szkoleniowa dla zawodników, którzy chcą brać udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach narciarskich. Bierzemy udział w zawodach: Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim, Liga Śląska, Liga Małopolska, Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych. Treningi odbywają się w 3 – 4 razy w tygodniu. • QBASPORT RACEteam to również propozycja dla młodzieży licealnej, studentów oraz dla dorosłych. Zapraszamy na treningi 2 razy w tygodniu (zimą na tyczkach) oraz do udziału w obozach narciarskich organizowanych przez Szkołę Narciarską QBASPORT.

QBASPORT RACEteam

To również propozycja dla młodzieży licealnej, studentów oraz dla dorosłych. Zapraszamy na treningi 2 razy w tygodniu (zimą na tyczkach) oraz do udziału w obozach narciarskich organizowanych przez Szkołę Narciarską QBASPORT.

Zawody

Zawody narciarskie i snowboardowe

Jako klub narciarski mamy niezbędny sprzęt (tyczki, pomiar czasu, elementy zabezpieczenia trasy) a przede wszystkim wieloletnią praktykę, niezbędne umiejętności i wiedzę, dzięki którym możemy zorganizować, przeprowadzić i uwieńczyć nagrodami, każde niemal zawody dla narciarzy i snowboardzistów. Od wielu lat organizujemy zawody klubowe, branżowe i regionalne.

Zapraszamy!

RapidWeaver Icon

Made in RapidWeaver