Qbasport

Lubisz aktywność ruchową - świetnie trafiłeś!

Lubisz aktywność ruchową? Dobrze trafiłeś. Z nami zbudujesz formę i zabezpieczysz się przed kontuzjami.

Trening motoryczny

Co to jest? O co chodzi?

Nie ma w dzisiejszym sporcie żadnego sportowca, który specyficznych dla swojej dyscypliny umiejętności ruchowych, nie oparłby o ogólne przygotowanie ciała do ruchu, aktywności sportowej. Wszystko zaczyna się od pracy nad podstawowymi cechami motorycznymi tj. siłą, mocą, szybkością i wytrzymałością. Jadnym z najważniejszych powodów, dla których trening motoryczny jest tak istotny, jest również wpływ na zabezpieczenie trenującej osoby przed kontuzjami. Im lepiej będziemy przygotowani do uprawiania sportu, tym mniejsze będzie ryzyko wystąpienia kontuzji. Dzięki przygotowaniu ogólnemu w trakcie wykonywania specyficznych dla każdej dyscypliny ruchów, będziemy mieli stabilną pozycję, dokładniej odtworymy odpowiednie wzorce ruchowe, nie będziemy mieli problemu z utrzymaniem odpowiedniej intensywności i łatwiej rozwiniemy cechy specyficzne dla naszej dyscypliny.

Zajęcia

Treningi grupowe

Prowadzimy treningi grupowe np. przygotowanie do sezonu narciarskiego (dla dorosłych), zajęcia poprawiające ogólną kondycję (nordic walking, pływanie), treningi jazdy na rolkach itp.

Treningi indywidualne

Prowadzimy zajęcia indywidualne zarówno dla zawodników, jak i amatorów, chcących poprawić swoją sprawność. Zajęcia odbywają się w różnych miejscach w zależności od zapotrzebowania naszych zawodników czy klientów. Między innymi pracujemy w terenie Oliwa, Niedźwiednik, część treningów prowadzimy w firmą współpracującą z nami od lat tj ProBody CLinic, której siedziba znajduje się na terenie Garnizonu, przy ul. Norwida. Jeśli tylko są takie możliwości, a specyfika pracy (np. praca zdalna) sprzyjają temu rozwiązaniu, prowadzimy także zajęcia w domu klienta, nasz trener przyjeżdża do domu klienta z niezbędnymi akcesoriami.

Wspomaganie pracy lekarza dietetyka

Prowadzimy zajęcia dla osób, które świadome, że skuteczna praca z dietetykiem musi być wspomagana aktywnością fizyczną, wybierają naszą ofertę. Podczas prowadzonych przez naszych trenerów zajęć zadbamy o zdrowy kręgosłup, popracujemy nad zakresami ruchów, wzmocnimy odpowiednie partie mięśniowe i na pewno poprawimy kondycję fizyczną pacjentów.

Co dalej?

Skontaktuj się z nami!

Zorganizujemy spotkanie, porozmawiamy o Twoich potrzebach, przygotujemy plan i zaczniemy działać! Nie zwlekaj! Im szybciej zaczniesz dbać o swoje zdrowie tym lepiej!

Jak już wyżej wspomnieliśmy, najważniejszym elementem treningu, zrówno zawodowców jak i amatorów, jest zabezpieczenie swojego ciała przed kontuzjami. Nie ma lepszego sposobu niż odpowiednie przygotowanie motoryczne prowadzone przez doświdczonych trenerów, instruktorów i niektórych specjalistów fizjoterapii. Nasz zespół to specjaliści w tych najważniejszych dziedzinach.

Zapraszamy!

RapidWeaver Icon

Made in RapidWeaver