Qbasport

Lubisz aktywność ruchową - świetnie trafiłeś!

Eventy dla firm: incentive travel, wyjazdy firmowe, lokalne imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe

Jak działamy

Spotkanie i rozmowa

Naszym zdaniem najlepszą formą pracy z Państwem jest osobiste spotkanie i rozmowa, w trakcie której dokładnie poznamy Wasze oczekiwania, zainteresowania i cele. Przekażecie nam co podczas planowanej imprezy jest dla Was najważniejsze. Wy będziecie mogli przekonać się czy trafiliście na właściwą firmę, której powierzycie organizację eventu.

Przygotowanie oferty

Nasz zespół siada do pracy nad przygotowaniem oferty, w oparciu o wcześniej przeprowadzone rozmowy, wybieramy lokalizację, dostępność hoteli, logistykę, atrakcje, które będziemy mogli zaoferować Kontrahentowi. Nie mamy umówionych z góry hoteli, do których przywozimy po kolei grupy, tylko dopasowujemy miejsce, hotel itd konkretnie do każdego klienta.

Przedstawienie i wybór oferty

Przygotowujemy 2-3 propozycje, przedstawiamy Państwu dokładny opis tego co będziemy mogli zrobić podczas imprezy, prezentujemy regiony, hotele i ich zalety. Po wybraniu przez Was konkretnego miejsca "dopieszczamy" ofertę. Następnie razem z Państwem analizujemy, czy wszystko w niej gra, czy macie jeszcze jakieś dodatkowe życzenia.

Umowa

Po zaakceptowaniu przez Państwa naszej ostatecznej oferty, przygotowujemy i podpisujemy umowę, która chroni i zabezpiecza interesy Wasze i nas jako organizatorów. W umowie zawarte są wszystkie niezbędne elementy tak, aby była ona prosta, zrozumiała i przejrzysta.

Wyjazd

Przed wyjazdem przygotowujemy wszelkie niezbędne informacje, które sprawią, że każdy uczestnik będzie dokładnie wiedział czego się spodziewać, znał wszystkie konieczne terminy. I jedyne co nam pozostaje to realizacja założonego programu imprezy. Zapraszamy!

Incentive travel

Firmowe Wyjazdy Motywacyjne

Czym jest Incentive Travel?  Coraz częściej w różnych firmach słyszy się dwa, tajemnicze słowa. Incentive Travel. Jeszcze jakiś czas temu nikt o tym zwrocie nie słyszał, obecnie jednak zyskuje on coraz większą popularność. Incentive travel to bowiem nic innego jak turystyka motywacyjna! Pod tym tajemniczym hasłem kryją się ekskluzywne imprezy o elitarnym charakterze, na najwyższym poziomie. Atrakcje na wyjeździe incentive są specjalnie dobrane dla grupy, a wśród nich są m.in. nurkowanie, surfing, windsurfing czy kitesurfing, a zimą wyjątkowe imprezy narciarskie np. wyprawy skitourowe, ski-safari, wyjazdy na narty w wyjątkowe miejsca np. Japonia, Kanada, USA, Skandynawia i inne. Wyjazdy tego typu najczęściej stosuje się jako nagrodę dla najlepszych pracowników, czy też dla kluczowych klientów. Co dają wyjazdy incentive? Taka nagroda dla pracowników może być informacją, jak ważną częścią firmy są Ci najlepsi pracownicy, a zaproszonym klientom pokazuje jak doceniona może być wspólna praca i robienie biznesu.

Eventy, imprezy

Wyjazdy firmowe

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu integracyjnych wyjazdów dla firm. Zimą kierunek naszych wyjazdów to głównie Italia i Austria oraz Szwajcaria, latem kraje basenu Morza Śródziemnego (Hiszpania, Włochy, Chorwacja). Na narty znajdujemy dobrze zlokalizowane hotele, z łatwym dostępem do tras narciarskich, hotelowym SPA, często z basenem. Przez blisko 20 lat poznaliśmy już wiele miejsc i mamy sporo zaprzyjaźnionych ośrodków i hoteli. Podczas wyjazdów integracyjnych Wasi pracownicy i klienci będą mogli doskonalić swe narciarskie umiejętności pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry, spędzać czas relaksując się w SPA, a także wziąć udział w warsztatach, szkoleniach itp.

Lokalne imprezy firmowe

Czego możesz oczekiwać podczas imprezy firmowej? Projektujemy imprezę w taki sposób, aby znalazła się w jej trakcie większość z poniższych elementów: integracja, współpraca, rywalizacja, zdobywanie wiedzy, adrenalina, świetna zabawa oraz poznanie regionu. W sferze naszych działań znaleźć można duży wachlarz atrakcji. Między innymi takich jak: regaty żeglarskie (Zatoka Gdańska, bądź jeziora), wycieczka / wyścig rowerowy (Trójmiasto, Kaszuby, Wybrzeże itd), aktywności plażowe, zajęcia z wind- kitesurfingu, Stand Up Paddle (SUP), spływy kajakowe, imprezy w stylu CSR, wyprawy off-road na quadach, paintball, wyprawa motorówkami, imprezy narciarskie (nauka i doskonalenie jazdy, zawody "o Puchar Prezesa" w okolicznych stacjach narciarskich (Wieżyca, Trzepowo),

Treningi, zajęcia ruchowe i rekreacyjne

Prowadzimy zajęcia dla pracowników z różnych dyscyplin ruchowych, takich jak: nordic walking, pływanie, praca nad przeciwdziałaniem negatywnych skutków pracy biurowej np "zdrowy kręgosłup", zajęcia usprawniające, joga itp.

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy pikniki firmowe, ogniska, uroczystości firmowe (rocznica powstania firmy itp), aktywne wigilie dla pracowników i inne.

RapidWeaver Icon

Made in RapidWeaver